Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
135 postów 1659 komentarzy

nazwa bloga

antonioiwaldi - KLIKNIJ w nick, potem w słowo 'WIĘCEJ', wreszcie w BANNER i DOŁĄCZ do nas!

Czy blogerzy NE chcą uczciwych wyborów, czy wolą psioczyć?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Okupujący przez pewien czas najwyższą pozycję na NE post zatytułowany jest: "Czy wybory zostaną sfałszowane". Odpowiedź na to pytanie w stu procentach zależy od naszej aktywności w realu. Decydujmy zatem.

Wybory zostaną sfałszowane, jeżeli zamiast działać będzie sie kwękać, stękać i biadolić. Autor wspomnianego powyżej tekstu oraz większa część jego komentatorów gniewa się i ubolewa nad tym, jak paskudnie zachowała się PKW zakazując mężom zaufania fotografowania i filmowania prac komisji wyborczych.

A po co im te zdjęcia i filmiki z prac komisji? - i co na nich zobaczymy?

To czy wybory zostaną sfałszowane czy nie zależy tylko od nas. Ale musi nas być co najmniej dwa razy więcej, niż komisji wyborczych w całym kraju, tj. ok. 50 tysięcy wolontariuszy, przy czym połowa z tej liczby powinna mieć aparaty fotograficzne i umiejętności fotografowania dokumentu w plenerze, w trudnych warunkach oświetleniowych.

Po co, do czego ci wolontariusze? - Jak przed chwilą wspomniałem, trzeba wykonać ok. 25 tys. zdjęć oficjalnych protokółów z wynikami, wywieszonych zgodnie z Kodeksem Wyborczym na każdym lokalu wyborczym w kraju i przesłać wyniki odczytane z tych protokółów wraz ze zdjęciami na określone adresy e-mail w celu ich policzenia. W tym momencie będziemy mieć PRAWDZIWE wyniki wyborów, jescze przed ogłoszeniem wyników oficjalnych przez PKW, która potrzebuje czasu, by wyniki zgadzały się z sondą prowadzoną w dniu wyborów przez TNS OBOP.

Kluczową sprawą jest zatem jak najszybsze zgromadzenie armii 50 tys. wolontariuszy w całym kraju z każdej miejscowości, gdzie ulokowane zostaną punkty wyborcze.

Tak w momencie opublikowania tej notki wyglądała sytuacja z naborem wolontariuszy:

(Instrukcja wejścia na powyższą stronę jest zawarta w opisie pod nazwą tego bloga).

Tu  również  można się zapisywać:

Tak więc decydujmy się, czy działamy, czy czekamy na Godota.

Najważniejsze: Ustrzeżenie wyborów przed fałszerstwem daje nam ok. 12 % poparcia więcej, niż przy wyborach niestrzeżonych. To jest gra naprawdę warta świeczki!

 

KOMENTARZE

 • @antonioiwaldi
  Solidarni 2010 zbierają podpisy pod listami wolontariuszy - mężów zaufania. Byłam dzisiaj pod namiotem - widziałam. "Robi się"! :)
 • Kto miał odwagę
  podać swoje dane osobowe i zapisać się na listę kandydatów na męża zaufania, proszony jest o wpisanie pod tym tekstem słowa 'tak'.
  Dziękuję
 • @AnnaZofia
  Jeśli zbierają, niech dopisują "sztuki" do tych na portalach, bo sytuacja tam nie wygląda różowo. W tej chwili mamy zaledwie 716 wolontariuszy.
  Do 9 października zostało niewiele czasu.
  Hurry up!
  Pozdrawiam
 • Aktualna sytuacja
  http://img42.imageshack.us/img42/4494/teraz.gif
  Od opublikowania tej notki do wklejenia aktualnego obrazka przybyło kilka osób na liście wolontariuszy. Można policzyć porównując obrazki.
  Ty też się dopisz, Szanowny Czytelniku!
 • „»Czy wybory zostaną sfałszowane«. Odpowiedź na to pytanie w stu procentach zależy od naszej aktywności w realu”
  A co Pan w realu zrobi takiego aktywnego? Zastrzeli Pan funkcjonariusza specsłużb operatora programu komputerowego podającego wyniki wprowadzającego dane, komu specsłużby dały mandat?
 • @Grzegorz Rossa.
  Multiczynnościowy specagent to za przeproszeniem jedynie mityczny wytwór Pana nieprzeciętnej wyobraźni godnej autora s.f.
  Zresztą realni agenci tego układu rządząco - medialnego są tyle warci, ile wart jest sam ten układ, czyli ich wartość zdąża monotonicznie do zera.
  Zabierając się do komentowania powinien Pan wiedzieć z Kodeksu Wyborczego (d. ordynacja wyborcza), że PKW ocenia jedynie, która partia lub koalicja przekroczyła próg wyborczy (odpowiednio 5 i 3 %).
  Mandaty zaś rozdzielane są przez bossów partii poprzez przydzielenie odpowiedniej lokaty na liście wyborczej, o ile partia się załapała.
  System o którym mowa w tej notce umożliwia zdobycie obiektywnych wyników kosztem jedynie poświęcenia się stosunkowo niewielkiej garstki ludzi i z systemem PKW nie ma nic wspólnego.
  Dane (łącznie z dokumentem w postaci fotografii wyników!) wprowadzać może każdy, kto zrobi odpowiedniej jakości fotografię i odczyta z niej wyniki.
  Pozdrawiam
 • @antonioiwaldi
  Przekażę pod namiot. Jest tych wpisów sporo. Z różnych miast i miejscowości. Reszta na PW. Pozdrawiam :)
 • @antonioiwaldi
  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/22451,prawybory-net-wyscig#comment_183354

  Pozdrawiam,

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY