Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
135 postów 1659 komentarzy

nazwa bloga

antonioiwaldi - KLIKNIJ w nick, potem w słowo 'WIĘCEJ', wreszcie w BANNER i DOŁĄCZ do nas!

Czy blogerzy NE chcą uczciwych wyborów, czy wolą psioczyć?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Okupujący przez pewien czas najwyższą pozycję na NE post zatytułowany jest: "Czy wybory zostaną sfałszowane". Odpowiedź na to pytanie w stu procentach zależy od naszej aktywności w realu. Decydujmy zatem.

Wybory zostaną sfałszowane, jeżeli zamiast działać będzie sie kwękać, stękać i biadolić. Autor wspomnianego powyżej tekstu oraz większa część jego komentatorów gniewa się i ubolewa nad tym, jak paskudnie zachowała się PKW zakazując mężom zaufania fotografowania i filmowania prac komisji wyborczych.

A po co im te zdjęcia i filmiki z prac komisji? - i co na nich zobaczymy?

To czy wybory zostaną sfałszowane czy nie zależy tylko od nas. Ale musi nas być co najmniej dwa razy więcej, niż komisji wyborczych w całym kraju, tj. ok. 50 tysięcy wolontariuszy, przy czym połowa z tej liczby powinna mieć aparaty fotograficzne i umiejętności fotografowania dokumentu w plenerze, w trudnych warunkach oświetleniowych.

Po co, do czego ci wolontariusze? - Jak przed chwilą wspomniałem, trzeba wykonać ok. 25 tys. zdjęć oficjalnych protokółów z wynikami, wywieszonych zgodnie z Kodeksem Wyborczym na każdym lokalu wyborczym w kraju i przesłać wyniki odczytane z tych protokółów wraz ze zdjęciami na określone adresy e-mail w celu ich policzenia. W tym momencie będziemy mieć PRAWDZIWE wyniki wyborów, jescze przed ogłoszeniem wyników oficjalnych przez PKW, która potrzebuje czasu, by wyniki zgadzały się z sondą prowadzoną w dniu wyborów przez TNS OBOP.

Kluczową sprawą jest zatem jak najszybsze zgromadzenie armii 50 tys. wolontariuszy w całym kraju z każdej miejscowości, gdzie ulokowane zostaną punkty wyborcze.

Tak w momencie opublikowania tej notki wyglądała sytuacja z naborem wolontariuszy:

(Instrukcja wejścia na powyższą stronę jest zawarta w opisie pod nazwą tego bloga).

Tu  również  można się zapisywać:

Tak więc decydujmy się, czy działamy, czy czekamy na Godota.

Najważniejsze: Ustrzeżenie wyborów przed fałszerstwem daje nam ok. 12 % poparcia więcej, niż przy wyborach niestrzeżonych. To jest gra naprawdę warta świeczki!

 

KOMENTARZE

 • @antonioiwaldi
  Solidarni 2010 zbierają podpisy pod listami wolontariuszy - mężów zaufania. Byłam dzisiaj pod namiotem - widziałam. "Robi się"! :)
 • Kto miał odwagę
  podać swoje dane osobowe i zapisać się na listę kandydatów na męża zaufania, proszony jest o wpisanie pod tym tekstem słowa 'tak'.
  Dziękuję
 • @AnnaZofia
  Jeśli zbierają, niech dopisują "sztuki" do tych na portalach, bo sytuacja tam nie wygląda różowo. W tej chwili mamy zaledwie 716 wolontariuszy.
  Do 9 października zostało niewiele czasu.
  Hurry up!
  Pozdrawiam
 • Aktualna sytuacja
  http://img42.imageshack.us/img42/4494/teraz.gif
  Od opublikowania tej notki do wklejenia aktualnego obrazka przybyło kilka osób na liście wolontariuszy. Można policzyć porównując obrazki.
  Ty też się dopisz, Szanowny Czytelniku!
 • „»Czy wybory zostaną sfałszowane«. Odpowiedź na to pytanie w stu procentach zależy od naszej aktywności w realu”
  A co Pan w realu zrobi takiego aktywnego? Zastrzeli Pan funkcjonariusza specsłużb operatora programu komputerowego podającego wyniki wprowadzającego dane, komu specsłużby dały mandat?
 • @Grzegorz Rossa.
  Multiczynnościowy specagent to za przeproszeniem jedynie mityczny wytwór Pana nieprzeciętnej wyobraźni godnej autora s.f.
  Zresztą realni agenci tego układu rządząco - medialnego są tyle warci, ile wart jest sam ten układ, czyli ich wartość zdąża monotonicznie do zera.
  Zabierając się do komentowania powinien Pan wiedzieć z Kodeksu Wyborczego (d. ordynacja wyborcza), że PKW ocenia jedynie, która partia lub koalicja przekroczyła próg wyborczy (odpowiednio 5 i 3 %).
  Mandaty zaś rozdzielane są przez bossów partii poprzez przydzielenie odpowiedniej lokaty na liście wyborczej, o ile partia się załapała.
  System o którym mowa w tej notce umożliwia zdobycie obiektywnych wyników kosztem jedynie poświęcenia się stosunkowo niewielkiej garstki ludzi i z systemem PKW nie ma nic wspólnego.
  Dane (łącznie z dokumentem w postaci fotografii wyników!) wprowadzać może każdy, kto zrobi odpowiedniej jakości fotografię i odczyta z niej wyniki.
  Pozdrawiam
 • @antonioiwaldi
  Przekażę pod namiot. Jest tych wpisów sporo. Z różnych miast i miejscowości. Reszta na PW. Pozdrawiam :)
 • @antonioiwaldi
  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/22451,prawybory-net-wyscig#comment_183354

  Pozdrawiam,

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY