Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
135 postów 1659 komentarzy

nazwa bloga

antonioiwaldi - KLIKNIJ w nick, potem w słowo 'WIĘCEJ', wreszcie w BANNER i DOŁĄCZ do nas!

Macierewicz: W drugiej połowie sierpnia rekonstrukcja rozpadu TU 154M w powietrzu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Raport Millera, który w myśl wskazań Moskwy ma potwierdzić tezy MAK o winie pilotów, gen. Błasika i Prezydenta Lecha Kaczyńskiego powstał po to, żeby Platforma mogła w wyborach jeszcze zaistnieć. Oni już wiedzą, że przegrali.

Obejrzyjmy i przestudiujmy ten materiał:

Szalejąca ostatnio na YouTube cenzura sprawia, że powyższy film to pojawia się, to znika, podaję zatem linki, pod którymi prawdopodobnie uda się Państwu przestudiować pokazany materiał:

//www.youtube.com/watch?v=3nDEjwMEqo0

 
(pytanie na marginesie: kto, dlaczego i na jakiej podstawie utrudnia rozpowszechnianie tego materiału?)

 

Spokój p. Macierewicza, jego rzadko spotykany dowcip i sarkazm wskazują, że Tusk, Miller i kierownictwo Platformy wiedzą już, iż polegli. Wiadomość o tym powzięli w momencie ogłoszenia informacji przez PiS o powołaniu Korpusu Ochrony Wyborów oraz  o naborze ochotników  przez Ruch im. Lecha Kaczńskiego realizowany przez Solidarnych 2010 w akcji Uczciwe Wybory. To wtedy uświadomili sobie niemożność wygrania kolejnych, trzecich z rzędu wyborów, z zastosowaniem metody fałszowania wyników.

Utwierdziły ich w tym pesymistycznym przeświadczeniu wyniki zleconych przez nich specjalnych badań, wedle których mogą liczyć zaledwie na 20 % pewnych głosów. Zdają sobie sprawę z tego, że lwia część głosujących na nich w poprzednich wyborach, tym razem, dla zademonstrowania swego rozczarowania, udziału w nich nie weźmie, w przeciwieństwie do zwolenników PiS, którzy zagłosują gremialnie.

Czy rządzący Układ Umoczonych rozpadnie się w drobny mak jak rządowy samolot w trakcie wojskowego przelotu, czy też salwować się będzie metodą konfrontacyjną, dążąc np. do wprowadzenia stanu wyjątkowego?

Co takiego, walcząc o przeżycie, uczynią?

KOMENTARZE

 • Gra idzie o zycie ( ich - i to o wygodne zycie)
  WSI sie nie rozpadlo w drobny mak, panowie trzesacy PRLem nie udali sie na emigracje do Timbuktu. Popelnia kazde swinstwo, kazda zbrodnie, zeby utrzymac sie przy wladzy - tak czy inaczej sprawowanej. Wladza to narkotyk.
 • @Tertia 08:45:56
  Cytuję: "Władza to narkotyk"- Nie, władza to pieniądze- POteżne pieniądze i każdy szubrawca bez względu na kolor skóry i przekonania chce tych pieniędzy.

  Pozdrawiam.

  AdNovum
 • @Tertia
  Uważniejsi obserwatorzy sceny politycznej zauważyli już przy okazji ostatnich wyborów prezydenckich, że ich wynik rozstrzygnął się w nocy, kiedy nagle, w cudowny sposób, przybyło głosów kandydatowi Komorowskiemu. (fałsz przez "doliczenie" głosów).
  W ostatnich wyborach do sejmików wojewódzkich (wybory analogiczne do parlamentarnych) zastosowano fałszerstwo przez "unieważnienie" ponad 12 % głosów.
  W nadchodzących wyborach, jeśli się weźmie pod uwagę społeczną ich kontrolę, metoda na "unieważnienie" nie będzie mogła być zastosowana.
  Jeśli zaś wolontariusze wezmą do serc inne zadanie - SFOTOGRAFOWANIE PROTOKÓŁÓW Z WYNIKAMI, WYWIESZONYCH NA KAŻDYM Z PONAD 23 TYS. LOKALI WYBORCZYCH - to "doliczenie" głosów też zostanie uniemożliwione.
 • @Polonia
  :))
  Pozdrawiam
 • @AdNovum
  Licytowanie się z innymi, kto wymyśli lepszą definicję władzy, niczego konstruktywnego nie wnosi.
  Pozdrawiam
 • „rozpadu TU 154M w powietrzu”
  Dowiodłem, że Tu-154M w powietrzu się nie rozpadł.
 • Proszę nie przekłamywać słów Macierewicza
  "Macierewicz: W drugiej połowie sierpnia rekonstrukcja rozpadu TU 154M w powietrzu"

  podczas gdy w filmie mówi:

  ...Mam nadzieję, że będę mógł to przedstawić [w telewizji TRWAM - Volt.] - chyba to będzie 2. połowa sierpnia - rekonstrukcję tego wraku, rekonstrukcję samolotu i rekonstrukcję momentu jego rozpadu.

  Skąd pan wziął te w powietrzu!?
 • @Acontrario: samolotu i rekonstrukcję momentu jego rozpadu
  Nie było rozpadu.

  =========================================================
  „Skąd pan wziął te w powietrzu!?”
  =========================================================

  Może stąd:

  http://grzegorz.rossa.nowyekran.pl/post/21594,zniszczenie-tu-154m-101-wybuchem-15m-nad-ziemia-raz-jeszcze
 • @Grzegorz Rossa.
  "Dowiodłem, że Tu-154M w powietrzu się nie rozpadł."
  Z równym powodzeniem dowiodę, że szybkonogi Achilles nigdy nie prześcignął znanego z powolności żółwia.
 • @Acontrario
  Istotnie, w wywiadzie nie padło określenie "w powietrzu" użyte w tytule notki.
  Zamieściłem je antycypując treść zapowiadanego pokazu rekonstrukcji momentu rozpadu samolotu.
  Pozdrawiam
 • @antonioiwaldi
  Pan nie wie, co to jest dowód.
 • @Grzegorz Rossa.
  "Pan nie wie, co to jest dowód."
  Trafienie kulą w płot, która rykoszetem odbita, trafia Pana w czółko.
  Proszę Pana, swoją bezczelnością zachęcił mnie Pan do bycia równie bezczelnym. Powiem wprost: gdyby miał Pan pojęcie o przeprowadzeniu jakiegokolwiek dowodu, już dawno wdrożyłby Pan te wynalazki, którymi się Pan chełpi.
  Czyż potrzebny jest lepszy dowód na Pana indolencję w tym zakresie?
  Co do mnie, to tak się składa, że w życiu przeprowadzałem wiele rodzajów dowodów (i matematycznych i logicznych i mieszanych), które zmuszały decydentów do wdrażenia moich wynalazków.
  Ponadto przez dwie kadencje (8 lat) brałem czynny udział m.in. w ocenie wartości dowodowej materiałów dostarczanych przez strony do sądu (okręgowego) w charakterze dowodów materialnych. Zatem zarzut z Pana strony całkowicie gołosłowny i chybiony, c.b.d.u.
  Pozdrawiam
 • @antonioiwaldi
  Proszę przeprowadzić dowód na upadek maszyny ważacej około 80 ton z paliwem bez wybuchu i bez pożaru i bez krateru... (czy choćby zagłębienia) w grząskiej ziemi.

  Pan jest specjalistą w tej dziedzinie ja w nieco innej.
 • @antonioiwaldi: Z równym powodzeniem dowiodę, że szybkonogi Achilles nigdy nie prześcignął znanego z powolności żółwia
  No to na Pańskim poziomie. Moskowia i Pan Minister Antoni Macierewicz zabawili się w dobrą wróżkę i karocę Kopciuszka przemienili w dynię.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY