Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
135 postów 1659 komentarzy

nazwa bloga

antonioiwaldi - KLIKNIJ w nick, potem w słowo 'WIĘCEJ', wreszcie w BANNER i DOŁĄCZ do nas!

Macierewicz: W drugiej połowie sierpnia rekonstrukcja rozpadu TU 154M w powietrzu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Raport Millera, który w myśl wskazań Moskwy ma potwierdzić tezy MAK o winie pilotów, gen. Błasika i Prezydenta Lecha Kaczyńskiego powstał po to, żeby Platforma mogła w wyborach jeszcze zaistnieć. Oni już wiedzą, że przegrali.

Obejrzyjmy i przestudiujmy ten materiał:

Szalejąca ostatnio na YouTube cenzura sprawia, że powyższy film to pojawia się, to znika, podaję zatem linki, pod którymi prawdopodobnie uda się Państwu przestudiować pokazany materiał:

//www.youtube.com/watch?v=3nDEjwMEqo0

 
(pytanie na marginesie: kto, dlaczego i na jakiej podstawie utrudnia rozpowszechnianie tego materiału?)

 

Spokój p. Macierewicza, jego rzadko spotykany dowcip i sarkazm wskazują, że Tusk, Miller i kierownictwo Platformy wiedzą już, iż polegli. Wiadomość o tym powzięli w momencie ogłoszenia informacji przez PiS o powołaniu Korpusu Ochrony Wyborów oraz  o naborze ochotników  przez Ruch im. Lecha Kaczńskiego realizowany przez Solidarnych 2010 w akcji Uczciwe Wybory. To wtedy uświadomili sobie niemożność wygrania kolejnych, trzecich z rzędu wyborów, z zastosowaniem metody fałszowania wyników.

Utwierdziły ich w tym pesymistycznym przeświadczeniu wyniki zleconych przez nich specjalnych badań, wedle których mogą liczyć zaledwie na 20 % pewnych głosów. Zdają sobie sprawę z tego, że lwia część głosujących na nich w poprzednich wyborach, tym razem, dla zademonstrowania swego rozczarowania, udziału w nich nie weźmie, w przeciwieństwie do zwolenników PiS, którzy zagłosują gremialnie.

Czy rządzący Układ Umoczonych rozpadnie się w drobny mak jak rządowy samolot w trakcie wojskowego przelotu, czy też salwować się będzie metodą konfrontacyjną, dążąc np. do wprowadzenia stanu wyjątkowego?

Co takiego, walcząc o przeżycie, uczynią?

KOMENTARZE

 • Gra idzie o zycie ( ich - i to o wygodne zycie)
  WSI sie nie rozpadlo w drobny mak, panowie trzesacy PRLem nie udali sie na emigracje do Timbuktu. Popelnia kazde swinstwo, kazda zbrodnie, zeby utrzymac sie przy wladzy - tak czy inaczej sprawowanej. Wladza to narkotyk.
 • @Tertia 08:45:56
  Cytuję: "Władza to narkotyk"- Nie, władza to pieniądze- POteżne pieniądze i każdy szubrawca bez względu na kolor skóry i przekonania chce tych pieniędzy.

  Pozdrawiam.

  AdNovum
 • @Tertia
  Uważniejsi obserwatorzy sceny politycznej zauważyli już przy okazji ostatnich wyborów prezydenckich, że ich wynik rozstrzygnął się w nocy, kiedy nagle, w cudowny sposób, przybyło głosów kandydatowi Komorowskiemu. (fałsz przez "doliczenie" głosów).
  W ostatnich wyborach do sejmików wojewódzkich (wybory analogiczne do parlamentarnych) zastosowano fałszerstwo przez "unieważnienie" ponad 12 % głosów.
  W nadchodzących wyborach, jeśli się weźmie pod uwagę społeczną ich kontrolę, metoda na "unieważnienie" nie będzie mogła być zastosowana.
  Jeśli zaś wolontariusze wezmą do serc inne zadanie - SFOTOGRAFOWANIE PROTOKÓŁÓW Z WYNIKAMI, WYWIESZONYCH NA KAŻDYM Z PONAD 23 TYS. LOKALI WYBORCZYCH - to "doliczenie" głosów też zostanie uniemożliwione.
 • @Polonia
  :))
  Pozdrawiam
 • @AdNovum
  Licytowanie się z innymi, kto wymyśli lepszą definicję władzy, niczego konstruktywnego nie wnosi.
  Pozdrawiam
 • „rozpadu TU 154M w powietrzu”
  Dowiodłem, że Tu-154M w powietrzu się nie rozpadł.
 • Proszę nie przekłamywać słów Macierewicza
  "Macierewicz: W drugiej połowie sierpnia rekonstrukcja rozpadu TU 154M w powietrzu"

  podczas gdy w filmie mówi:

  ...Mam nadzieję, że będę mógł to przedstawić [w telewizji TRWAM - Volt.] - chyba to będzie 2. połowa sierpnia - rekonstrukcję tego wraku, rekonstrukcję samolotu i rekonstrukcję momentu jego rozpadu.

  Skąd pan wziął te w powietrzu!?
 • @Acontrario: samolotu i rekonstrukcję momentu jego rozpadu
  Nie było rozpadu.

  =========================================================
  „Skąd pan wziął te w powietrzu!?”
  =========================================================

  Może stąd:

  http://grzegorz.rossa.nowyekran.pl/post/21594,zniszczenie-tu-154m-101-wybuchem-15m-nad-ziemia-raz-jeszcze
 • @Grzegorz Rossa.
  "Dowiodłem, że Tu-154M w powietrzu się nie rozpadł."
  Z równym powodzeniem dowiodę, że szybkonogi Achilles nigdy nie prześcignął znanego z powolności żółwia.
 • @Acontrario
  Istotnie, w wywiadzie nie padło określenie "w powietrzu" użyte w tytule notki.
  Zamieściłem je antycypując treść zapowiadanego pokazu rekonstrukcji momentu rozpadu samolotu.
  Pozdrawiam
 • @antonioiwaldi
  Pan nie wie, co to jest dowód.
 • @Grzegorz Rossa.
  "Pan nie wie, co to jest dowód."
  Trafienie kulą w płot, która rykoszetem odbita, trafia Pana w czółko.
  Proszę Pana, swoją bezczelnością zachęcił mnie Pan do bycia równie bezczelnym. Powiem wprost: gdyby miał Pan pojęcie o przeprowadzeniu jakiegokolwiek dowodu, już dawno wdrożyłby Pan te wynalazki, którymi się Pan chełpi.
  Czyż potrzebny jest lepszy dowód na Pana indolencję w tym zakresie?
  Co do mnie, to tak się składa, że w życiu przeprowadzałem wiele rodzajów dowodów (i matematycznych i logicznych i mieszanych), które zmuszały decydentów do wdrażenia moich wynalazków.
  Ponadto przez dwie kadencje (8 lat) brałem czynny udział m.in. w ocenie wartości dowodowej materiałów dostarczanych przez strony do sądu (okręgowego) w charakterze dowodów materialnych. Zatem zarzut z Pana strony całkowicie gołosłowny i chybiony, c.b.d.u.
  Pozdrawiam
 • @antonioiwaldi
  Proszę przeprowadzić dowód na upadek maszyny ważacej około 80 ton z paliwem bez wybuchu i bez pożaru i bez krateru... (czy choćby zagłębienia) w grząskiej ziemi.

  Pan jest specjalistą w tej dziedzinie ja w nieco innej.
 • @antonioiwaldi: Z równym powodzeniem dowiodę, że szybkonogi Achilles nigdy nie prześcignął znanego z powolności żółwia
  No to na Pańskim poziomie. Moskowia i Pan Minister Antoni Macierewicz zabawili się w dobrą wróżkę i karocę Kopciuszka przemienili w dynię.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY