Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
135 postów 1659 komentarzy

nazwa bloga

antonioiwaldi - KLIKNIJ w nick, potem w słowo 'WIĘCEJ', wreszcie w BANNER i DOŁĄCZ do nas!

Wyprzedźmy Tuska! Zawalczmy o dyskusję na temat stanu polskiej demokracji na forum PE jeszcze przed jego przemówieniem inauguracyjnym!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Parlamencie Europejskim powinna toczyć się debata na temat stanu demokracji w Polsce – uważają europosłowie PiS. Zbigniew Ziobro poinformował dziś, tj w sobotę, że wystosowano list do szefów frakcji w PE, aby zajęli stanowisko w tej sprawie.

Posłowie do PE Zbigniew Ziobro i Janusz Wojciechowski odnieśli się na konferencji prasowej w Sejmie do komentarzy w sprawie wypowiedzi o. Tadeusza Rydzyka w PE. W piątek premier Donald Tusk powiedział że o. Rydzyk złamał regułę, że "o swojej ojczyźnie źle staramy się nie mówić wtedy, kiedy jesteśmy za granicą".

Kilka dni temu podczas seminarium poświęconego energii odnawialnej i geotermalnej w Brukseli redemptorysta z Torunia - jak relacjonowały PAP osoby uczestniczące w spotkaniu - skrytykował decyzję obecnego rządu o rozwiązaniu w 2007 roku umowy podpisanej przez rząd PiS z fundacją Lux Veritatis o przyznaniu dotacji państwowych na odwierty geotermalne w Toruniu. Skarżył się też na dyskryminację w Polsce. "To skandal, czujemy się wykluczani, jesteśmy dyskryminowani, to jest totalitaryzm" - mówił.

Ziobro przyniósł na konferencjęfragment raportu tygodnika "The Economist", który umieścił Polskę na 48 miejscu w rankingu państw pod względem rozwoju demokracji.
"Polska w tymże indeksie niestety została zaliczona nie tyle do demokracji, co do wadliwych demokracji. (…) Co więcej, pan premier Donald Tusk powinien się dowiedzieć, że pod jego rządami Polskę w tymże raporcie prześcignęły, jeżeli chodzi o realizację zasad niezbędnych żeby uznać system za demokratyczny, takie państwa jak: Timor Wschodni, Jamajka, Trynidad i Tobago czy Botswana. A więc państwa, jak się wydaje, nie pierwszoplanowe jeżeli chodzi o doświadczenia demokratyczne stoją wyżej w tym rankingu niż (…) Polska rządzona przez Platformę Obywatelską" - powiedział Ziobro.
Europoseł podkreślił, że podziela pogląd autorów raportu i dlatego, jego zdaniem, dyskusja w PE na temat stanu polskiej demokracji jest uzasadniona. "Jeżeli jest próba ocenzurowania takiej dyskusji (…) to nie jest to dobre, ponieważ o problemach powinniśmy rozmawiać odważnie i stawiać im czoło, a nie przed taką dyskusją uciekać" - powiedział.
Ziobro poinformował, że europosłowie PiS napisali i rozesłali list do wszystkich szefów grup politycznych w Parlamencie Europejskim, aby zapoznać ich z problemami polskiej demokracji i swobody wypowiedzi przed zaplanowanym na 6 lipca inaugurującym polskie przewodnictwo wystąpieniem Donalda Tuska w PE.
 
Wojciechowski z kolei zaznaczył, żeredemptorysta nie nazwał Polski państwem totalitarnym, a jedynie powiedział, że czuje się on jak w państwie totalitarnym.
"Ja się z tą wypowiedzią zgadzam, dlatego że w Polsce jest niestety bardzo wiele nadużyć dotyczących praw obywatelskich, (...) elementarnych zasad demokracji, które można kojarzyć z praktykami rodem z państwa totalitarnego. Jeżeli lider opozycji dzisiaj jest przymusowo prowadzony na badania psychiatryczne, były premier, to się nie mieści w standardach demokracji" - powiedział.
O. Rydzyk, zdaniem europosła, może na podstawie własnych doświadczeń źle oceniać stan demokracji w Polsce, między innymi dlatego, że kierowane przez niego Radio Maryja było dyskryminowane. "Mogę to stwierdzić jako były prezes Najwyższej Izby Kontroli, bo sam podpisywałem raport, który tę dyskryminację stwierdzał" - powiedział Wojciechowski. Dodał też, że "pozbawienie dotacji, przyznanych fundacji, zajmującej się geotermią w Toruniu nie nastąpiło dlatego, że geotermia była niesłuszna, tylko dlatego, że o. Rydzyk, związany z tą geotermią (...) jest politycznie niesłuszny".
Wojciechowski poinformował też, że w trakcie konferencji w PE, poświęconej energii geotermalnej wyszły na jaw informacje, o których "trzeba będzie zawiadomić prokuraturę". "Uzyskaliśmy dokumenty, świadczące o tym, że jeden z wiceministrów rządu polskiego w grudniu 2007 wywierał, w moim przekonaniu niedozwolony i mogący stanowić przestępstwo, nacisk na Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska, żeby tę dotację fundacji Lux Veritatis odebrać" - powiedział.
 
 
Piszmy maile domagające się takiej dyskusji jeszcze przed wygłoszeniem mowy przez Tuska na otwarcie polskiej prezydencji 1 lipca 2011.
 
Europosłowie z byłych demoludów, którzy pamiętają posmak totalitaryzmu, nie czytają niestety po angielsku i nie mają skrzynek email, dlatego udało mi się, oprócz Polaków, wybrać tylko Węgra:

zbigniew.ziobro@europarl.europa.eu                       PL

marekjozef.grobarczyk@europarl.europa.eu           PL

lajos.bokros@europarl.europa.eu                            HU

david.campbellbannerman@europarl.europa.eu GB

Poszukiwania trwają.
 
Tekst maila w tej sprawie po angielsku przygotuję na jutro, o ile do północy zaistnieje zainteresowanie PT Komentatorów.
 
Chodzi o to, by jak najszybciej wysłać jak najwięcej takich maili do jak największej liczby europosłów.
 
Uzupełnienie z niedzieli 26 czerwca, wczesne popołudnie.
 
Proszę Państwa, w trakcie pisania którejś  tam z kolei  wersji  listu do europosłów z krajów normalnych ale również postkomunistycznych,  uświadomiłem sobie, że aby przyniósł on pożądany skutek w postaci  dyskusji nad stanem „demokracji” w Polsce,  musi zawierać udokumentowane przykłady łamania jej zasad w praktyce.
 
Musi zatem zawierać linki do zdjęć, filmów, zapisów audio etc. dokumentujących takie zdarzenia, jak m.in.
 
1. wypowiedź Komorowskiego o tym, że wszystko może się zmienić, prezydent (wówczas L. Kaczyński) gdzieś poleci…,
 
2. wypowiedź Sikorskiego o dorzynaniu watahy, - dostarczono już dokument na tę okoliczność
 
3. wypowiedź Palikota, że J. Kaczyńskiego trzeba zabić, wypatroszyć , a skórę sprzedać,
 
4. akcja pacyfikacji Namiotu Solidarności 2010 prze straż miejską pod dyrekcją HGW z pobiciem i uszkodzeniem ciała dziennikarza,
 
4. akcja najścia mieszkania blogera prowadzącego stronę AntyKomor,
 
5. wyczyn Tuska w Brukseli ostro atakującego obywatela polskiego na forum międzynarodowym,
 
6. wyczyn Sikorskiego, wysyłającego oficjalną skargę na obywatela polskiego do głowy państwa Watykan,
 
7. .....itd., itp.
 
 
Zwracam się więc do Państwa o śledzenie losów tej notki i zamieszczane linków do w/w zdarzeń w komentarzach pod nią
.
Tak zebrany materiał będzie tłumaczony, jak na razie, na język angielski, francuski i bułgarski, a opatrzony adresem konkretnego europosła – wysyłany do niego przez blogerów.
 
Do dzieła więc, Przyjaciele!
 
Uzupełnienie, W poniedziałek, 27 czerwca 2011 około godziny 10-tej WZÓR LISTU OPUBLIKOWANY
 
 

KOMENTARZE

 • Żadnego zainteresowania?
  Dziwne
 • @antonioiwaldi
  Niestety... Ja jednak się nie dziwię...
  U ŁŁ pisałam w nocy, że mocni jesteśmy w gębie przed kompem, w bamboszach i drinkiem w jednej łapie, drugą klepiąc w klawiaturę.

  Przyłączam się do Twego apelu:

  "Piszmy maile domagające się takiej dyskusji jeszcze przed wygłoszeniem mowy przez Tuska na otwarcie polskiej prezydencji 1 lipca 2011."

  Pretendujemy by uznano nas za społeczeństwo obywatelskie ale na narzekankach, że nikt nas uznać nie chce, się kończy. Ignorujemy fakt, że publiczne dementowanie samochwalstwa Tuska&Co. na arenie polskiej i międzynarodowej, dementowanie ich kłamstw przez zwykłych obywateli przybliży nas do uzyskania takiego statusu. Mowa trawa na blogach, forach, nic nie da, niczego nie zmieni.

  Pozdrawiam.
 • @contessa
  "Piszmy maile domagające się takiej dyskusji jeszcze przed wygłoszeniem mowy przez Tuska na otwarcie polskiej prezydencji 1 lipca 2011."

  Trzeba koniecznie rozruszać tę akcję, a nie kwilić i biadolić.

  Można np. wysłać na PW do Nowego Ekranu wiadomość, żeby włączyli się w nagłośnienie tej akcji.
  Niech zrobią chociaż tyle.

  Pozdrawiam
 • @antonioiwaldi
  Odbierz pocztę!!!
 • @antonioiwaldi
  ***** dałam!
  Czekam na ciąg dalszy.

  PS. Kurski, Ziobro i Wojciechowski do Polski!!! Wybory robić!!!!
  Bo tu znowu jakieś cimcirymci i dupa będzie, jak z prezydenckimi. Chyba że ma być dupa ...???
 • @antonioiwaldi: Żadnego zainteresowania? Dziwne
  „Nie grajmy w durnia na cudzym »Orliku«”

  http://macgregor.nowyekran.pl/post/18850,nie-grajmy-w-durnia-na-cudzym-orliku
 • @contessa
  Odebrałem.
  Wysłałem nową, pilną wiadomość. Przeczytaj i napisz tam.
  Pozdrawiam
 • @KOSSOBOR
  Najpierw niech tę sprawę, z naszym poparciem, do końca załatwią.
  Na wybory ich ściągniemy.
  Pozdrawiam
 • @Grzegorz Rossa.
  Przeczytam, ale teraz szukam europosłów z demoludów.
  Pozdrawiam
 • @antonioiwaldi
  Dopiero odpaliłam komputer. Gwiazdki uczynniłam. Apel popieram. Pomysł doskonały. Pozdrawiam :)
 • @antonioiwaldi
  Jestem :)
  Czekam na tekst po angielsku.
 • @eska
  Dzięki!
  Jutro będzie gotowy.
  Pozdrawiam
 • a propos stanu "polskiej demokracji"
  http://mojsiewicz.nowyekran.pl/post/18842,raport-the-economist-rzady-tuska-demokracja-wadliwa
 • popieram,popieram
  i czekam
 • @antonioiwaldi
  Niestety notka w piwnicy...
  Przykro mi.
 • @HKM
  Dzięki!
  Pozdrawiam
 • @antonioiwaldi
  OK.

  Ale "na wybory" - to o wieeele za późno. Oni powinni tworzyć samą głowę sztabu!

  Pozdrawiam również.
 • @contessa
  Jest nadzieja, że będzie opublikowana na innych portalach.

  PS. Jak mnie ABW zwinie, pamiętajcie o mnie!
 • @KOSSOBOR
  "Oni powinni tworzyć samą głowę sztabu"
  I tworzą, bo bywają tu częściej ni w Btukseli.
 • @Autor
  Ten post, link do niego, jest już na FB i My PiS.
 • @AnnaZofia
  Serdeczne dzięki za zaangażowanie.
  Alleluja i do przodu!
  Pozdrawiam
 • @AnnaZofia
  Ja też dziękuję !
  Pozdrawiam.

  PS. Właśnie wysmarowałam publiczny protest, najwyżej mnie wywalą z NE.
 • @antonioiwaldi
  Czekam na tekst.
 • @contessa
  "Właśnie wysmarowałam publiczny protest, najwyżej mnie wywalą z NE"
  Jakiś namiar?
 • @daana
  Doczekasz się, chociaż uświadamiam sobie, że za dużo wziąłem na swoje barki.
  Pozdrawiam
 • @antonioiwaldi
  Skasowałam boooooo......... ;););)
 • @antonioiwaldi: szukam europosłów
  Po co?

  Pozdrawiam,
 • @antonioiwaldi
  "(...) za dużo wziąłem na swoje barki. "

  Dasz radę. Pomogę ! Tylko ten tekst wykoncypuj. Już mam listę adresatów (17 sztuk).
  Pozdrawiam.
 • @contessa
  Podłączam sie pod to
 • Popieram
  i przyłączę się.
 • @Grzegorz Rossa.
  "Po co?"
  Dobry żart, tylko "po co"
  Pozdrawiam
 • @contessa
  Pracuję nad tym.
  Pozdrawiam
 • @AnnaZofia
  Dziękuję. Jak zawsze, można na Ciebie liczyć.
  Pozdrawiam
 • @Łoskot
  Dziękuję w imieniu sprawy.
  Pozdrawiam
 • @contessa, AnnaZofia
  Poprosiłem o pomoc Maestro Toyaha. Jeśli do Niego napiszecie, może się włączy.
  Ades podaję na PW.
  Pozdrawiam serdecznie Meine Damen.
 • Komentarz fraszką
  Radek Sikorski – pieski los

  zamiast łowić z Wałęsą koszerne karpie
  ojca Rydzyka za sutannę szarpie...

  min. Sikorski i o. Rydzyk

  jak się nie opamiętasz, to są już przecieki
  że u Polaków przechlapane masz na wieki...

  Sikorski – lepiej odleć...

  zamiast praw Polaków bronić na Litwie
  o. Rydzykowi przeszkadza w modlitwie...

  interpelacja posła Dorna

  Sikorski i spółka: donos,jak panowie mogą
  do Rzymu na Rydzyka, nie idżcie tą drogą!
  i żal, że słoneczko Stalin już nie na wizji
  pouczyłby sikorkę, ile papież ma dywizji...
 • @Jacek K.M.
  Te polityczne fraszki są wprost fantastyczne. Chylę czoła.
  Usilnie namawiam: proszę je ująć w odrębnej notce, a ja zadbam, żeby pojawiły się na Facebook'u.
  One po prostu muszą być tam rozpropagowane!
  Serdecznie pozdrawiam
 • POPIERAM Autora
  Antoniowiwaldi, w Tobie nadzieja, że nie zepchną nas na boczny tor na nE.
  I podpisuję sie pod Pańskim apelem.
 • @Tatarka
  Bez Waszego poparcia jestem nikim.
  Dziękuję i Pozdrawiam
 • @Autor
  - POPIERAM AKCJE !!!!
  czekam na listę europosłów i tekst maila po polsku (niech to ma jakąś zorganizowaną formę a nie pospolite ruszenie) i angielsku.
 • @Zolmar
  ... i rosyjsku, niemiecku. :-)))))
 • @antonioiwaldi
  Witam
  Temat czas zacząć. Polska demokracja jest w rozproszeniu na ciemnej stronie w granicach szarego koloru.
  Pozdrawiam
 • @Zolmar
  Ten rosyjski to chyba do korespondencji z ruskim...i europosłami, uppssss.... !

  Pozdrawiam.
 • @contessa
  Dla euro reprezentantów byłych demoludów nie znających angielskiego.
  Należy wykorzystać WSZYSTKIE możliwości kontaktu, opsss.

  Masz lepszy pomysł zaproponuj :-)))

  Pozdrawiam!
 • @BłękitnyOceanistniej
  OK
  Pozdrawiam
 • @goodness
  "Temat czas zacząć."
  Oj tak, trzeba panie, trzeba.
  Pozdrawiam
 • @contessa
  Zolmar może mieć rację.
  Z wieloma ludźmi na Węrzech porozumiewałem się po rosyjsku startując od angielskiego. (starsi doskonale znają niemiecki).
 • @antonioiwaldi
  Według mnie e-mail mógłby zawierać tą samą treść w 4 językach (lub 5 z francuskim) jednocześnie i mamy praktycznie cała Europę w objęciach :-)))

  Istnieje możliwość, że adresat e-maila może rozpropagować otrzymany list do swoich znajomych i przyjaciół, ci do następnych przyjaciół bez konieczności wkładu pracy własnej czy korzystania z translacji sekretarek.

  Taki mój pomysł do rozpatrzenia.
 • DO WSZYSTKICH
  PRZECZYTAJCIE MOI DRODZY UZUPEŁNIENIE ZAMIESZCZONE W NOTCE I WŁĄCZAJCIE SIĘ DO POMOCY!

  Pozdrawiam
 • @BłękitnyOceanistniej
  A nie omieszkam zerknąć.

  Ewa pozdrawia Adama.
  (to nie żart)
 • @Zolmar
  "Według mnie e-mail mógłby zawierać tą samą treść w 4 językach"
  Ta sama treść będzie zawarta w tylu jeżykach, ilu chętnych do tłumaczenia zdołamy zmobilizować.
 • @Zolmar
  To był oczywiście żarcik z mojej strony - nie umiem być śmiertelnie poważna non stop bo umrę z nudów. ;);)

  Mam i będzie zrealizowany. :):) Bułgarzy na 100% dostaną apel po bułgarsku, a jak mi dobrze pójdzie to Czesi po czesku, Słowacy po słowacku itd.

  Pozdrawiam.
 • @antonioiwaldi
  "prezydent gdzieś poleci":

  www.youtube.com/watch?v=n3TTVhhofoQ&feature=player_detailpage
 • @antonioiwaldi
  Jak już sprostowałam - to był żarcik...

  Mam kłopot ze znalezieniem tłumacza hiszp. i port., ale pomysł załączenia np. do wersji angielskiej - francuskiej, niemieckiej, rosyjskiej itd. jest BARDZO DOBRY. Też miałam podrzucić taką propozycję ale widzę, że tu główki ostro pracują. Mimo niedzieli ! :):):)
 • @antonioiwaldi
  "dorżniemy watahy":

  www.youtube.com/watch?v=DiWRGQ_t5IU&feature=player_detailpage
 • @Zolmar
  "Istnieje możliwość, że adresat e-maila może rozpropagować otrzymany list do swoich znajomych i przyjaciół, ci do następnych przyjaciół bez konieczności wkładu pracy własnej czy korzystania z translacji sekretarek."

  Taki pomysł też podrzuciłam Antonio...
  Pozdrawiam.
 • @antonioiwaldi
  "wypatroszymy Kaczynskiego":

  www.youtube.com/watch?v=r-tFlRbX--s&feature=player_detailpage

  www.youtube.com/watch?v=iCOKgGkL8pw&feature=player_detailpage
 • @antonioiwaldi
  PO atakuje Wyborców PiS w Radomiu


  www.youtube.com/watch?v=iCOKgGkL8pw&feature=player_detailpage
 • @contessa
  Pracowita jesteś mimo niedzieli.
  Jak udał się występ?
  Pozdrawiam
 • @antonioiwaldi
  Cios Prezesa - Ludzie z otoczenia Wałęsy nietykalni? Zobacz, co TV bała się wyemitować.

  www.youtube.com/watch?v=CCOFbXvhOjU&feature=player_detailpage
 • @Zolmar
  Rzeczywiście, zawiesiłem kiedyś taki filmik.
  Link z komentarzem będzie dołączony do listu.
  Szukaj proszę dalej następnych przykładów, bo jak na razie jesteś jedynym, który wskazał konkretny dokument.
 • @contessa
  Przecież wiem :-))))))))))))))))))))
 • @Zolmar
  Brawo Zolmar. Ależ jesteś szybki! Podziwiam i gratuluję.
 • @antonioiwaldi
  Takie życie artysty, hihihi... Zamiast się w niedzielę wywczasować, to do roboty trzeba gnać... Poszło jak z płatka (był też Vivaldi), stąd entuzjazm do pomysłów rozbudowania naszej "eurozadymy". ;);)
  Od jutra ciężki maraton ale nawet gdybym miała zarwać noce to zobowiązania dotrzymam. Odeśpię podczas urlopu za 3 tygodnie albo... w trumnie. ;);)
  Pozdrawiam.
 • @Zolmar
  Dobra robota, wiesz jak ułatwiasz życie ?

  Tylko dlaczego Twoje linki są nieaktywne? To takie pytanie oczywiście czysto techniczne bo jak wklejam w komentarzach linka to albo jest na czerwono (aktywny), albo jeśli z YT to wyświetla się gotowy do odtwarzania plik...

  Pozdrawiam.
 • @antonioiwaldi
  Wyeliminowany za poglądy
  "TAKIE PATRIOTYZMY TO JEST COŚ OKROPNEGO"
  "Nie śpiewaj takich piosenek" :

  www.youtube.com/watch?v=stk1Wlx5iMg&feature=player_detailpage
 • Dokument na okoliczność,
  co naprawdę powiedział Ojciec Dyrektor"
  http://www.youtube.com/user/antonioiwaldi#p/a
 • @contessa
  Nie wiem. Coś jest w mechaniźmie kopiowania URLi na NE.

  Czasem nie ma problemu i są na czerwono i aktywne a czasem wychodzą bzdury.

  Przy pierwszej próbie wklejania dzisiaj tutaj miałem same reklamy i jakieś głupie wpisy, dane, liczby.
  Usunąłem zatem początek "http://" i wyszło jak wyszło.
 • @antonioiwaldi
  O tym też należy pamiętać:

  http://my-bydlo.nowyekran.pl/post/7646,kontkiem-ust-warto-zapamietac

  Mam na myśli Kontka, nie siebie :-)))))
 • @antonioiwaldi
  Ad Klaudiusz Wesołek:

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tES8Wn1krXQ

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=c-weLI1dtts
 • @antonioiwaldi
  To także nie powinno być zapomniane:

  http://my-bydlo.nowyekran.pl/post/5394,wladzy-raz-zdobytej-nie-oddamy

  Wygrany ma być przegranym według nowej tradycji demokratycznej PO?
 • @Autor
  Wolność słowa w polskim sejmie:

  www.youtube.com/watch?v=aAlq4klWKUg&feature=player_detailpage
 • @Autor
  Marszałek polskiego sejmu Niesiołowski:

  www.youtube.com/watch?v=aAlq4klWKUg&feature=player_detailpage

  www.youtube.com/watch?v=aggDGlusAEY&feature=player_detailpage

  www.youtube.com/watch?v=aggDGlusAEY&feature=player_detailpage

  www.youtube.com/watch?v=2IdbpP5PBbw&feature=player_detailpage

  www.youtube.com/watch?v=xymho6ei2IU&feature=player_detailpage
 • @Zolmar
  Nie kopiuj URL, kopiuj adres z paska adresowego i tu wklejaj. To wystarczy.
  Ale zaraz sprawdzę... wkleję po mojemu coś.

  http://www.youtube.com/watch?v=9L3_L9j765I
 • @Zolmar
  Wielka prośba: proszę zamieszczać link i krótko informować, na jaką okoliczność dowód. Wymóg uznania dowodu np.przez sąd.
  I proszę nie ustawać w kwerendzie.
  Dziękuję za dotychczasową pracę.
 • @contessa
  Tak tez czyniłem i wyszły reklamy i dymki.
 • @contessa
  Winter, Vivaldi. Tiońkaja aliuzja?
 • @antonioiwaldi
  "Ciepłe" słowa wobec Prezydenta L. Kaczyńskiego:

  www.youtube.com/watch?v=3sALXQWE0aY&feature=related


  (cholera mnie trafi - kopiowanie z adresu nie idzie, URL nie działa)
 • @antonioiwaldi
  Skandowanie "Były prezydent" o żyjącym i pełniącym funkcję Prezydencie i inne złośliwości:

  http://www.youtube.com/watch?v=Nj2bDCSVZGI
 • @Zolmar
  Tak wychodzi to:

  www.youtube.com/watch?v=Nj2bDCSVZGI
 • Zolmar & Antonioiwaldi
  Zolmar - A mnie wyszło jak trzeba, chyba masz cuś na łączach???

  Antonio - żadna aluzja, przepraszam za offtopic muzyczny, w celu chwilki lekkiego relaksu w ciężkiej pracy go zamieściłam. Ja mam chysia na punkcie arranżacji (sama się tym zajmuję), zwłaszcza gdy są naprawdę dobre i wykonania też.
  To co zapodałam to miodzio i the best jak na moje muzyczne ucho. Zawsze chwalę za jakość niezależnie jakiej narodowości jest...
  Pozdrawiam obu Panów.
 • Proponuję dołączyć link o procesie Jachowicza.
  Casus prokuratora Pasionka też. Mnie nie działa wyszukiwarka NE...
 • @contessa
  Zolmar - A mnie wyszło jak trzeba, chyba masz cuś na łączach???
  ------------------
  No to spróbuj wrzucić poprawnie podany link:

  www.youtube.com/watch?v=Nj2bDCSVZGI

  Będę się zastanawiał co się sknociło.
 • @Zolmar
  Próba:

  http://www.youtube.com/watch?v=Nj2bDCSVZGI
 • @Zolmar
  U mnie wszystko gra....
 • @contessa
  Ja widzę reklamę Ganta! A Ty?
 • @contessa
  Widzę natomiast "Viwaldiego" bez problemu :-)))
 • @contessa
  Niniejszy wpis na blogu oglądany w IE9 pokazuje wszystko dobrze.
  Oglądana w Mozili Firefoxie 3,5 już nie. Nie wszystko.
  Wersja Firefoxa za stara?
 • @Zolmar
  ad komentarz http://antonioiwaldi.nowyekran.pl/post/18844,wyprzedzmy-tuska-zawalczmy-o-dyskusje-na-temat-stanu-polskiej-demokracji-na-forum-pe-jeszcze-przed-jego-przemowieniem-inauguracyjnym#comment_151799

  Prawidłowy opis: dowód na okoliczność obrażania i szkalowania Prezydenta Lecha Kaczyńskiego przez prominentnych polityków PO.
 • Popieram akcję.
  Dodam, że oczekujemy od PIS propozycji zmian ustrojowych.
 • @circ
  "Popieram akcję. Dodam, że oczekujemy od PIS propozycji zmian ustrojowych."
  Dziękuję. Krótko i na temat.
  Zmiany ustrojowe nastąpią po zmianie konstytucji, a ta zostanie przeprowadzona natychmiast po uzyskaniu w parlamencie przez PiS większości konstytucyjnej. To zaś jest możliwe, jeśli wszystkie grupki, partyjki i wszelkie ruchy prawicowe oddadzą swe głosy na partię Kaczyńskiego.
  pozdrawiam
 • @antonioiwaldi: "Po co?" Dobry żart, tylko "po co"
  Nie ma niewygodnych pytań. Są tylko niewygodne odpowiedzi.

  Pozdrawiam,
 • @Grzegorz Rossa.
  Odpowiadam: po to, żeby na forum PE zaprezentować materiał dowodowy niezbędny do postawienia wymienionych z imienia i nazwiska, prominentnych polityków PO w stan oskarżenia.
  Pozdrawiam
 • @Zolmar
  Mnie się wyświetla plik z YT "O prezydencie"... Czary jakieś czy co ?
 • @antonioiwaldi: forum PE zaprezentować
  Po co?

  ===============================================
  „postawienia wymienionych z imienia i nazwiska, prominentnych polityków PO w stan oskarżenia”
  ===============================================

  Pan chce ich postawić?

  Pozdrawiam,
 • Świetny pomysł,popieram!
  Zobaczcie jak rozmawia w Europarlamencie świetny europoseł
  Nigel Farage!/youtube/To jest to!Zawsze pisałam,że należy te wszystkie grożby i kalumnie pod adresem PIS-u i prezesa Kaczyńskiego zebrać i ropropagować w całej Europie,jakich mamy "entelegentych"
  przywódców,którzy do opozycji PIS-u tak krzyczą;"wyginiecie jak dinozaury"p.Tusk, p.Sikorski "dorżniemy watachy""złapiemy kaczyńskiego,wypatroszymy a skórę sprzedamy"Palikot
  "będziemy strzelać jak do kaczek",a "prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni"/ p.Komorowski wizjoner /itd a opozycje niby prof.nazywa "bydłem"/kilka milionów zwolenników PIS-u/
  Wszystko bym nagrała na dyskietki i rozprowadzala po "
  Eurolandzie".Tytuł;"Tzw.demokracja w prl-bis/!
  O wszystkich dziennikarzach wyrzuconych z tvp!O morderstwie w Łodzi!
  O sędziach "sprawiedliwych" niech wie Europa "o take Polske walczyłem"
  o jaką "walczył" nasz "mędrzec Polske!/a gdzie podział się majątek narodowy?/
 • @contessa
  Nie czary tylko dziadostwo programistów.
  Przeinstalowałem Firefoxa na wersje 5.0 i problem znikł.
 • @antonioiwaldi
  Tłumaczenie na francuski załatwione !!!
 • @Grzegorz Rossa.
  "@antonioiwaldi: forum PE zaprezentować Po co?" - napisał Pan w komentarzu z godz. 16:30:01.
  Gdzie się Pan doczytał na Boga, że chciałem "forum PE zaprezentować"?
  Rzeczywiście, gdyby tak było, pytanie "po co" byłoby usprawiedliwione.
  Jednak w moim komentarzu była w rzeczywistości fraza "...po to, żeby na forum PE zaprezentować...".
  Drobny fałsz i wychodzi bezsensowna manipulacja.
  A teraz bardziej serio, o ile serio jest Pan gotów rozmawiać.

  Był Pan łaskaw zacytować w tym samym komentarzu, tym razem rzetelnie, moje słowa: „postawienia wymienionych z imienia i nazwiska, prominentnych polityków PO w stan oskarżenia”. I dalej Pana słowa: "Pan chce ich postawić?"

  Odpowiadam: chętnie, ale nie mam takich kompetencji.

  Odpowiednie kompetencje ma oczywiście Zbigniew Ziobro, ale może ich postawić w stan oskarżenia jedynie moralnego, bo forum PE to nie sąd ani trybunał, no i do oskarżenia w sensie moralnym nie ma podstaw prawnych, jeśli nie uwzględnić Dekalogu.
  Wystarczy jednak, aby zreferował sprawę w oparciu o dostarczone mu przez nas materiały, aby Europa poznała rzeczywisty stan demokracji praktykowanej w Polsce przez PO i jej akolitów.
  Kogo jak kogo, ale osoby o Pana inteligencji nie można posądzać o nieznajomość tak prostych rzeczy, dlatego Pana komentarz kładę na karb dobrodusznej złośliwości.

  Pozdrawiam
 • @sierpień
  Na wszystko potrzebne są linki.
  Proszę je podesłać.
  Pozdrawiam
 • @contessa
  "Tłumaczenie na francuski załatwione !!!"
  Cieszę się.
  Pozostałoby jeszcze spisać adresy francuskojęzycznych. Notabene wykształceni Bułgarzy, których znałem, znajomością tego właśnie języka zapędzali mnie w kompleksy.
 • @antonioiwaldi
  Proszę zrozumieć iż mit o sile oddolnych inicjatyw jest... mitem w dużej mierze. Tu trzeba solidnych organizacji które będą naszym przedstawicielstwem i będą działać profesjonalnie swoimi biurami, prawnikami, mediami z naszą jakaś tam pomocą, zaangażowaniem niekiedy dużym. Oczywiście przydałby się i Ruch Szeremietiewa najpierw w naszym parlamencie, później w samorządach i PE. Dobrze jednak że jest PiS i bronią Ojca Rydzyka... niechby spróbowali nie bronić ;) Bunt w Radio Maryja pewny byłby.

  Tym bardziej że wyrwano słowo z kontekstu i nie robi się cyrku choćby powiedział dużo coś ostrzej. Co mówił np Kwaśniewski w Niemczech przed wyborami w 2007 bodaj roku? To była zdrada!

  Proszę się zatem nie zniechęcać. To uwaga do wszystkich kreujących jakieś akcje społeczne. Polacy tacy już są, tacy jesteśmy. Trudno d... ruszyć nawet w swoich sprawach bezpośrednich, nawet do urny za daleko żeby odsunąć PO-SLD-PSL od władzy raz na zawsze! Uśpił nas PRL i teraz III RP. Może nas czymś trują? Trzeba zatem ostudzić głowy i szukać najpierw organizacji która daną akcję będzie realizować w naszym imieniu i ewentualnie swoim. Byle nie Fundacja Batorego itd :)

  Blogerzy potrafią, np Blogmedia24 ma stowarzyszenie. To jest kierunek i dla społeczności NE. Potrzebne stowarzyszenie, fundacje, biura prawne do interwencji itd To dobra wizja rozwoju NE.
 • @Marek Kajdas
  Ma Pan oczywiście rację, ale pisze Pan o działaniach w sferze przyszłości, a ja o działaniach pilnych i w miarę realnych.
  Pozdrawiam
 • @antonioiwaldi: fałsz
  Żaden fałsz. Oryginał został. Każdy może sprawdzić. Cytat służy tylko do zwrócenia uwagi. Co w tym — nie cytuję, żeby Pan znowu nie robi afery, Pan wie, co — Pana pociąga tak bardzo?

  ===============================================
  „aby Europa poznała rzeczywisty stan demokracji praktykowanej w Polsce przez PO i jej akolitów”
  ===============================================

  Po co?

  Pozdrawiam,
 • @Autor
  Bardzo dobry przykład działania. Także dla mnie. Notka bardzo istotna i bardzo ważna. Porusza kolejny przykład manipulowania opinia publiczną. To rząd Tuska tak inne rządy np Niemiec powinien zająć się np geotermią. Ale on ma to w d.... Rydzyk to normalny facet, prawdziwy Polak, prześladowany przez neokolonialistów nie od dziś.
  Buzek podobno miał powiedzieć do Tuska, żeby był spokojny ponieważ jeszcze rok i nie będzie państw tylko landy.
 • @antonioiwaldi
  Bo tu prawicowi oszuści piszą a nie patrioci. TFU!
 • Przecież o.Rydzyk NIE MÓWIŁ ŹLE o Polsce !!!!!!!!!
  On jedynie odniósł się do tych, którzy Polską rządzą obecnie !!!!!

  Czy "premieru Tusku" umie myśleć LOGICZNIE !?
 • @Ultima Thule
  Ale oni myślą tak jak PZPR - krytykują nas krytykują Polskę.

  Jeszcze tylko brakuje słów o odcinaniu ręki, która podnosi się na "władzę".

  Aby myśleć logicznie, trzeba mieć czym myśleć. A jak się w młodości paliło narkotyki to może nie ma czym.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY